Медіа ресурс селища Маневичі

Маневицька тюрма несе інфекційну загрозу

Маневичі тюрма фотоУ виправній колонії Маневич назріла гостра проблема з санітарією – через неможливість функціонування очисних споруд водо-каналізаційної системи заклад перебуває в екологічно небезпечній ситуації.

Про це 19 жовтня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відзвітував начальник Державної екологічної інспекції в областіАнатолій Гетьманчук.

Як розповів чиновник, реконструкція очисних споруд розпочали ще у 2003 році, однак через недостатнє фінансування ремонтні роботи так і не завершені.

«На даний час ці споруди не прийняті в експлуатацію. Це призводить до виникнення ризику надзвичайних ситуацій, ускладнення санітарно-епідеміологічної обстановки та скарг населення, що проживає в зоні розташування цієї колонії», – зазначив він.

Більше того, Гетьманчук розповів, що цей об’єкт загрожує поширенню інфекційних недуг.

«Ви знаєте який контингент перебуває в цій колонії і які можуть бути інфекційні хвороби… А це все виливається у невеличке болото в межах лісового масиву, все це стікає і потім розтікається по всій території Маневицького району – попадає в стічні води, в річку, озера», – пояснив посадовець.

Опломбувати або зупинити роботу колонії, каже Гетьманчук, можливості немає. Для того, аби вирішити проблему, потрібні «великі кошти».

На інформацію Гетьманчука одразу відреагував начальник головного управління містобудування, архітектури та ЖКГ ОДА Юрій Куц, повідомивши, що вже до кінця поточного тижня на встановлення очисних споруд зможе спрямувати 72 тисячі гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: