Медіа ресурс селища Маневичі

Маневиччина: обстежили озеро “Глибоке” та “Тросне”

В районі проводиться моніторинг за станом безпечності води поверхневих водойм, зокрема річки Стир, озер «Тросне» та «Глибоке». Враховуючи результати лабораторних досліджень, вода поверхневих водойм  за бактеріологічними  та санітарно-хімічним показниками відповідає вимогам  гігієнічних нормативів. Взірці  грунту (піску),  відібраних у прибережній смузі  озер та  річки відповідають гігієнічним вимогам.  Проведені заміри фону радіоактивного забруднення в місцях   масового відпочинку на даний час становлять 13- 14 мк.Р./год,  що не перевищує природні фонові рівні.

Повідомляють на офіційному сайті РДА.

З метою запобігання інфекційним захворюванням, пов’язаних з водним фактором передачі  здійснюються періодичні  лабораторні дослідження  на наявність збудника холери та природно-вогнищевих інфекцій (туляремія, лептоспіроз, бруцельоз), позитивних результатів  не виявлено. І надалі буде здійснюватись моніторинг безпечності  об’єктів довкілля  під час літнього відпочинку з метою  збереження здоров’я громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 828Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: