Медіа ресурс селища Маневичі

Маленькому Богдану потрібна термінова допомога!

Вже більше двох років тому молодих батьків трьох діток Віталія та Марію Кілішків з Нових Підцаревич спіткала страшна біда – їхньому старшому, тоді ще чотирирічному, синочкові поставили діагноз нейробластома правого наднирника.

Хлопчик пережив дві надскладні операції. Після видалення наднирника довелося оперувати дитину ще раз, бо через чотири дні у нього в заочеревному просторі утворились згустки крові. Тоді ж рідні дізналися ще про одну Богданчикову страшну хворобу – гемофілію «А» тяжкого ступеня, пише Район.Маневичі.

Дитина пройшла курс лікування раку і здавалося що все вже було позаду. Та планове обстеження у кінці 2017 року виявило рецидив.

В січні Богданчика знову госпіталізували у дитяче відділення Національного інституту раку. Провели оперативне втручання та 5 блоків хіміотерапії. Оскільки у хлопчика залишився рецидив, йому вкрай необхідно пройти MIBG-сканування. Без нього не можна бути впевненим, чи впливає хіміотерапія на пухлину.

На жаль, в Україні таке обстеження не проводиться через відсутність необхідного ізотопу.

Італійська клініка в Бергамо готова провести таке дослідження. Богданчик з мамою мав вирушити туди ще в травні, та поїздку було відкладено на вересень через погані аналізи. А 24 травня на комп’ютерній томографії у дитини в легенях щось «засвітилось». Лікарі вирішують, що робити далі. Хлопчика госпіталізували, знову погіршились аналізи.

Мама Богданчика, Марія Іванівна, родом із Троянівки. Працювала класоводом у ЗОШ І ступенів села Нові Підцаревичі, а нині перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Тато, Віталій Борисович – будівельник. Батьки висловлюють щиру вдячність усім, хто фінансово чи молитовно підтримує їхнього синочка.

Велика боротьба за життя маленького Богданчика триває і кожен з нас може йому в цьому допомогти.

Рахунок в Приватбанку: 4149499102843511. Отримувач: Кілішок Марія Іванівна (мама). Контактний телефон – 380968540789.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 13 години

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 825Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: