Медіа ресурс селища Маневичі

Люди району: Успіх – це багаторічна праця, послідовність і наполегливість

Саме з таким девізом вже багато років працює підприємець, власник відомої в Україні та за кордоном компанії AutoPlus, віце-президент футбольного клубу «Верес», меценат футбольної команди Маневич «Динамо», футбольних турнірів, меценат і спонсор щорічного фестивалю Маневиччини з нагоди Міжнародного дня захисту дітей “Сонячні  долоньки”, людина, яка допомагає ветеранам АТО, уродженець Маневицького району Андрій Біланчук, – пише на сторінці Facebook Маневицька районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

«Хист до підприємницької діяльності допомогли розвинути батьки, які займалися торгівлею. Ще у 14 років я зрозумів, що вмію продавати і прийняв ключове для себе рішення: працюватиму тільки на себе», – каже пан Андрій.

Компанія AutoPlus “народилася” в період кризи. А криза – це завжди нові можливості для розвитку бізнесу. Єдине, що потрібно, – перелаштуватися під нові виклики ринку. Мені це вдалося. Зараз зрозуміло, що успіх AutoPlus – це багаторічна праця, поступове формування команди, чесність і наполегливість, віра у спільну ідею», – переконаний герой рубрики.

Підприємство реалізовує вживані авто марки Renault та Opel. Усі автомобілі мають сервісну історію, достовірність якої можна перевірити. Окрім продажу, чимало інших сервісів – технічне обслуговування, підбір і продаж автозапчастин  тощо. Сьогодні офіси компанії представлені у 3 містах України – Рівному, Луцьку та Києві. У планах – збільшити представництва до десяти міст, а також розпочати освоєння ринку легкових авто.

Лише в липні цього року підприємець створив 7 нових робочих місць. За сприяння Маневицька районна філія Волинського обласного центру зайнятості у команді Андрія Біланчука з’явилися механік, бухгалтер, продавець непродовольчих товарів, продавець-консультант та менеджер (управитель) із постачання.

Співпраця підприємця зі службою зайнятості продовжується. Фахівці Маневицька районна філія Волинського обласного центру зайнятості радо допомагають вкомплектувати нові вакансії в компанії Андрія Біланчука та з залученням усіх доступних механізмів сприяють розвитку його бізнесу.

Адже забезпечення жителів району роботою – першочергове завдання служби зайнятості та гарантія стабільності на ринку праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 6 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: