Медіа ресурс селища Маневичі

Любешівська ОТГ підтримала створення району із центром в Маневичах

На засіданнях постійних комісій, а тепер і на сесії Любешівської селищної ради депутати висловлювали свою думку, чи потрібен четвертий повіт на Волині та де має бути його центр. Відповідне звернення вони підготували до найвищої державної влади та депутатів ВР від Волині, пише газета “Нове життя”

Тож сьогодні майже одноголосно депутати нашої ОТГ вирішили, що четвертий повіт в нашій області таки має бути. А ось щодо того, де повинен бути його центр, думки розділилися. Тим більше, переконати любешівців у доцільності центрування у Камені-Каширському, на сесію у наше містечко завітали керівники тамтешньої районної влади.

Вони закликали наших депутатів відстоювати четвертий повіт, а також аби його центр був саме у Камені-Каширському.

Однак, навіть попри присутність на сесії цих сусідів, більшість любешівських обранців таки проголосувала за центр у смт Маневичі. Саме за це віддали голоси 20 депутатів, п’ять виступили проти, двоє утрималися.

Щодо центру у Камені-Каширському, то «за» було 7, утрималися 3, проти виступили 17. Тож у підсумку в цілому  за звернення до найвищих представників влади в Україні щодо необхідності четвертого повіту на Волині та його центру у смт Маневичі проголосували 22 депутати.

Після такого результату, підтримали депутати ОТГ і звернення колег із Маневицької райради щодо центру майбутнього повіту саме у цьому селищі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: