Медіа ресурс селища Маневичі

Лісівники відновили та впорядкували джерело «Біля дуба»

Ідею зберегти джерело, облагородити його і зробити доступним для людей ініціював директор ДП «Поліське лісове господарство» Андрій Яцина.

Природне джерело «Біля дуба» розташоване серед чорновільхових насаджень на території Куликовицького лісництва (квартал 11, виділ 28, 29). Воно завжди мало особливе значення для місцевого населення. Досі, як багато років тому, кожен може зупинитися тут і втамувати спрагу смачною джерельною водою.

Назву джерелу дали близько 50 років тому місцеві жителі, оскільки воно знаходилося біля 200-вікового дуба. У ті часи джерело напувало місцевих пастухів, які випасали худобу поруч і дуже потребували смачної та прохолодної води у літню спеку. А також тих, хто проїжджав повз нього. Воно є не тільки необхідністю, але і культурною пам’яткою, особливо цінною для місцевих старожилів.

Де є вода – там життя. І це правда.

Також біля джерела лісівники розмістили бесідку із встановленими дерев’яними сходами та зливами для забору води, впорядкували прилеглу територію, щоб усі мали змогу з комфортом відпочити, перевести подих та відчути усю благотворну дію природи.

Прес-служба Поліського ЛГ, Волинське ОУЛМГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 день

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: