Медіа ресурс селища Маневичі

Ліс щодня все більше зустрічає збирачів цієї надзвичайно цілющої ягоди

У народі часто можна почути, що чорниці лікують понад 100 хвороб…

Про її цілющі властивості і нагадаємо дієтологи стверджують: немає кращого засобу для відновлення гостроти зору, ніж регулярне вживання в їжу чорниці. Ці темно-сині ягоди прекрасно зміцнюють сітківку ока завдяки наявних у них біофлавонідам. У сезон, коли достигає чорниця, треба намагатися якнайбільше їсти її у свіжому вигляді. А в ідеалі заготовити її на зиму.

Чорниця допомагає при цукровому діабеті. Інтуїтивно люблять чорницю і люди, схильні до цукрового діабету чорниця прекрасно знижує рівень цукру в крові та дуже благотворно впливає на роботу всієї ендокринної системи.

Вживання чудо-ягоди сприяє підвищенню імунітету, поліпшенню роботи всіх органів, запобігання розвитку хвороб серцево-судинної системи.

Чорниця благотворно впливає на клітини мозку. Відмінною рисою чорниці і її надзвичайно благотворний вплив на клітини мозку. Хочеш зберегти тверезий розум і хорошу пам’ять до глибокої старості? Їж чорницю. І годуй нею дітей, якщо хочеш, щоб шкільна програма не забирала в них фізичні й емоційні сили.

Крім того, чорниця прекрасно очищає нирки. А пектини, що містяться в цих ягодах, прекрасна підмога для кишечнику.

Цілющі властивості чорниці помічені в її здатності виведення шлаків, безпосередньо пов’язаних з процесом старіння і руйнування організму.

Чорниця це профілактика раку. Онкологи одностайні: регулярне вживання чорниці прекрасна профілактика раку.

Листя чорниці також дуже корисне. Воно зміцнює судини і поліпшує кров. Але найчастіше листя застосовують при ураженні і захворювання шкіри: лікування опіків, ран, екзем та інших захворювань шкіри. Збирати листя чорниці найкраще під час її цвітіння, адже саме в цей період у її складі міститься більше корисних речовин.

Отже, задумаймося про природні ліки доступні усім від багатьох хвороб. І головне не забуваймо під час підзаробітку на чорницях, що її площі зростання дуже швидко зменшуються. Правильно її збираймо!!! Хай ця чудо-рослина приносить користь і для майбутніх поколінь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: