Медіа ресурс селища Маневичі

Завершено будівництво зрубу для «Маневицького човна-моноксила». ФОТО

9 липня 2019 року завершився один із етапів у реконструкції Маневицького краєзнавчого музею, а точніше у добудові приміщення до музею, в якому буде знаходитися унікальний човен-довбанка. Нещодавно ми писали, що знахідку перевезли до музею.

Сьогодні закінчивши класти останній вінець зрубу в реконструкції Маневицького краєзнавчого музею, будівничі почіпили на куті звідки сходить сонце липову гілку та прикрасили квітами! Отже завтра як заведено на Поліссі запрошую на Гостину з цієї Нагоди та з нагоди Дня Народження!, – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Петро Хомич, директор Маневицького краєзнавчого музею.

На цьому будівництво, звичайно ж, не завершується і попереду ще багато роботи. Наступним етапом у будівництві даного приміщення для «Маневицького човна-моноксила» буде накриття даху.

Наступний період більш очікуваний, адже ми знімемо гілки та квіти зі зрубу і приступимо до накриття Даху!, – пише директор музею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 815Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: