Медіа ресурс селища Маневичі

Колківчани здобули перемогу на фестивалі професій

У селі Зміїнець Луцького району відбувся 10 обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію», який організували у рамках свята «Бурштинова осінь».

До участі в заході долучилися й представники Колківського вищого професійного училища, що у Маневицькому районі, – пише Район.Маневичі

Також аби заявити про себе, на фестивалі зібралися понад двадцять професійно-технічних і вищих навчальних закладів Волинської області. Обмінювалися досвідом і провідні спеціалісти, які вже реалізовують власні справи. Свої вміння показали флористи, швачки, перукарі та кулінари-початківці, чиї роботи оцінювали почесні члени Асоціації кулінарів України.

«Висококваліфіковані члени журі, представники асоціації кулінарів із різних регіонів України, дегустували нашу продукцію, давали цінні професійні поради та запрошували нашу команду на інші конкурси кулінарного мистецтва, які проводяться асоціацією», – прокоментувала директорка Колківського ВПУ Людмила Панасюк.

Згодом визначили й нагородили кращих, серед яких перше місце отримали представники Колківського вищого професійного училища на чолі з Людмилою Григорівною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 6 днів

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 845Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: