Календар ігор Чемпіонату району з футболу 2019 року
Вища ліга – І коло
І тур – 12 травня
- ФК «Оконськ» – ФК «Кукли»
- ФК «Городок» – ФК «Сойне»
- ФК «Серхів» – ФК «Маневичі»
- ФК «Застир`я» – ФК «Кормін»
ФК «Енергетик» – вихідний
2 тур – 19 травня
- ФК «Маневичі» – ФК «Застир`я»
- ФК «Сойне» – ФК «Серхів»
- ФК «Кукли» – ФК «Городок»
- ФК «Енергетик» – ФК «Оконськ»
ФК «Кормін» – вихідний
2 тур – 19 травн
- ФК «Маневичі» – ФК «Застир`я»
- ФК «Сойне» – ФК «Серхів»
- ФК «Кукли» – ФК «Городок»
- ФК «Енергетик» – ФК «Оконськ»
ФК «Кормін» – вихідний
3 тур – 26 травня
- ФК «Енергетик» – ФК «Городок»
- ФК «Серхів» – ФК «Кукли»
- ФК «Застир`я» – ФК «Сойне»
- ФК «Кормін» – ФК «Маневичі»
ФК «Оконськ» – вихідний
4 тур – 2 червня
- ФК «Сойне» – ФК «Кормін»
- ФК «Кукли» – ФК «Застир`я»
- ФК «Енергетик» – ФК «Серхів»
- ФК «Оконськ» – ФК «Городок»
ФК «Маневичі» – вихідний
5 тур – 9 червня
- ФК «Серхів» – ФК «Оконськ»
- ФК «Застир`я» – ФК «Енергетик»
- ФК «Кормін» – ФК «Кукли»
- ФК «Маневичі» – ФК «Сойне»
ФК «Городок» – вихідний.
6 тур – 23 червня
- ФК «Кукли» – ФК «Маневичі»
- ФК «Енергетик» – ФК «Кормін»
- ФК «Городок» – ФК «Серхів»
- ФК «Оконськ» – ФК «Застир`я»
ФК «Сойне» – вихідний
7 тур – 30 червня
- ФК «Застир`я» – ФК «Городок»
- ФК «Кормін» – ФК «Оконськ»
- ФК «Сойне» – ФК «Кукли»
- ФК «Маневичі» – ФК «Енергетик»
ФК «Серхів» – вихідний
8 тур – 7 липня
- ФК «Енергетик» – ФК «Сойне»
- ФК «Оконськ» – ФК «Маневичі»
- ФК «Серхів» – ФК «Застир`я»
- ФК «Городок» – ФК «Кормін»
ФК «Кукли» – вихідний
9 тур – 14 липня
- ФК «Кормін» – ФК «Серхів»
- ФК «Маневичі» – ФК «Городок»
- ФК «Кукли» – ФК «Енергетик»
- ФК «Сойне» – ФК «Оконськ»
ФК «Застир`я» – вихідний
Початок ігор: дублюючий склад о 12 годині, основний склад о 13 годині 30 хвилин
Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних в календарі першими.
ФК «Енергетик» домашні ігри проводить на футбольному полі с Хряськ.
ФК «Застир`я» домашні ігри проводить на футбольному полі с Четвертня.
ФК «Серхів» домашні ігри проводить на футбольному полі с Галузія.
К А Л Е Н Д А Р ігор Чемпіонату району з футболу 2019 року
Перша ліга – І коло
І тур – 12 травня
- ФК «Комарове/Будки» – ФК «Ст.Чорторийськ»
- ФК «Троянівка» – ФК «Годомичі»
- ФК «Чорниж» – ФК «Копилля»
ФК «Довжиця» – вихідний
2 тур – 19 травня
- ФК «Годомичі» – ФК «Чорниж»
- ФК «Ст.Чорторийськ» – ФК «Троянівка»
- ФК «Довжиця» – ФК «Комарове/Будки»
ФК «Копилля» вихідний
3 тур – 26 травня
- ФК «Троянівка» – ФК «Довжиця»
- ФК «Чорниж» – ФК «Ст.Чорторийськ»
- ФК «Копилля» – ФК «Годомичі»
ФК «Комарове/Будки» – вихідний
4 тур – 2 червня
- ФК «Ст.Чорторийськ» – ФК «Копилля»
- ФК «Довжиця» – ФК «Чорниж»
- ФК «Комарове/Будки» – ФК «Троянівка»
ФК «Годомичі» – вихідний
5 тур – 9 червня
- ФК «Чорниж» – ФК «Комарове/Будки»
- ФК «Копилля» – ФК «Довжиця»
- ФК «Годомичі» – ФК «Ст.Чорторийськ»
ФК «Троянівка» – вихідний
6 тур – 23 червня
- ФК «Довжиця» – ФК «Годомичі»
- ФК «Комарове/Будки» – ФК «Копилля»
- ФК «Троянівка» – ФК «Чорниж»
ФК «Ст.Чорторийськ» – вихідний
7 тур – 30 червня
- ФК «Копилля» ФК «Троянівка»
- ФК «Годомичі» – ФК «Комарове/Будки»
- ФК «Ст.Чорторийськ» – ФК «Довжиця»
ФК «Чорниж» – вихідний
Початок ігор о 13.00
Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних в календарі першими.