Медіа ресурс селища Маневичі

«Хто нічого не робить – нічого не здобуде», – Микола Ясюк. ЛЮДИ РАЙОНУ

Його називають одним із кращих лідерів сільських громад Маневиччини. Справді, коли до керма Троянівська Сільська Рада став уродженець села Градиськ Микола Ясюк, пожвавішали справи. Про особливості місцевого самоврядування пан Микола знає, мабуть, усе. Адже за плечима чималий досвід. Його батько 16 років головував у сусідній Новорудській сільраді, а син – уже понад 10 років – у Троянівській. Тривала праця на посаді дала голові можливість гуртувати громаду довкола нових проєктів, шукати їх і реалізовувати.

Не багато є таких сільських голів, як Микола Ясюк. Він керується принципом: під лежачий камінь вода не тече. Тому на території сільської ради постійно щось будують, відкривають нові туристичні маршрути, організовують фестивалі та відпочинкові програми вихідного дня.

– Один із важливих напрямів розвитку нашого району – туризм, – говорить сільський голова Микола Ясюк, який вже давно діє у цьому напрямі. Власне, маючи і районну програму туризму, основні заходи якої скеровані на зелений, пішохідний та водний туризм. Так, урочище «Красні мости» на Стоході стало відомим брендом. А таких краєвидів, як там, практично на всю Європу важко знайти. Завдяки ініціативі й наполегливій праці пана Миколи з’являються нові атракції.

У Троянівській громаді розвивають зелений та водний туризм. Є тут і екосадиби, і лікування бджолами, а ще можна здійснити сплав на байдарках. На території села Троянівка розташований місцевий будинок фольклору та обрядових подій.

Багато років поспіль сільський голова Микола Ясюк – соціально відповідальний роботодавець та надійний партнер Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Так, упродовж десяти років завдяки тісній співпраці залучали безробітних до участі у громадських роботах на користь спільноти як за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, так і з місцевого бюджету Троянівської сільської ради. Адже завдяки вміло спланованому керівництву сільського голови гроші використовували на ремонтні роботи й будівництво будинку фольклору та обрядових подій, для екологічного оздоровлення території, її впорядкування, допомогу одиноким громадянам у підготовці до зимового періоду в заготівлі паливних дров.

Це хороший приклад того, як очолювана вмілим керівником сільська рада, маючи бажання розвиватися, діє креативно й бачить цілісну стратегію розвитку, вміє раціонально використовувати своє майно та кошти для користі всієї громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 6 години

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 844Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: