Медіа ресурс селища Маневичі

Городок: учні перетворили шкільне подвір’я на дендропарк

Учні загальноосвітньої школи із села Городок Маневицького району створили дендропарк на території шкільного подвір’я.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, – пише Район.Маневичі.

Як відомо, у 2017 році оголосили конкурс проектів дендропарків та скверів серед учнівської молоді. Тоді перемогу з-поміж кількох десятків запропонованих проектів вибороли школярі Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Маневицького району, зокрема учні 8-го класу.

Наставником у розробці та створенні надзвичайно красивого та ексклюзивного проекту озеленення була педагог Ніна Терещенко.

Нагороди – а це грамоти та 5000 гривень – дітям вручив голова Волинської обласної організації Товариства лісівників України Борис Бабеляс.

А вже цього року переможний проект реалізовано. Садивним матеріалом забезпечили місцеві лісівники – працівники ДП «Городоцьке ЛГ». Втілювали задумане у життя всім колективом.

Окраса шкільного подвір,я стала значимим результатом співпраці лісівників та учнів.

Цього року, побачивши на практиці, як виглядають такі проекти та переконавшись у їх важливості і зацікавленості серед населення, волинські лісівники оголосили масштабніший конкурс – тих же «зелених» проектів, тільки вже на рівні районних центрів та об’єднаних територіальних громад.

Умови прості: дендропарк або сквер має стати окрасою населеного пункту. Переможці отримають 25 тисяч гривень.

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: