Медіа ресурс селища Маневичі

Фестиваль сімейно-родинної творчості «Співуча родина Маневиччини»

Ось і прозвучали після довгої перерви позивні районного традиційного фестивалю сімейно-родинної творчості «Співуча родина Маневиччини», метою якого є вивчення і збереження духовної культурної спадщини, подальший розвиток родинно-сімейних, вокальних та інструментальних ансамблів, популяризація кращих зразків авторських та народних творів.

Пишуть на сторінці Facebook Відділу культури Маневицької РДА.

У цьому році родинне свято, яке було започатковане відділом культури та туризму РДА проходило у Цмінівському сільському будинку культури і зібрало 10 сімейно-родинних колективів нашого району, зокрема:

  • Сімейний дует Першути Христини та Першути Ганни села Северинівка.
  • Сімейний дует Тетяни та Софії Харчуків села Гораймівка.
  • Сімейне тріо Мирончуків села Мала Осниця.
  • Сімейний дует Людмили та Едуарда Мельників села Підгаття.
  • Сімейний ансамбль Ткачуків села Троянівка.
  • Родинний дует Інни та Анастасії Мельників села Підгаття.
  • Сімейний дует Васьковсців села Цміни.
  • Родинний ансамбль Романіків села Прилісне.
  • Сімейний квартет Климуків села Куликовичі.
  • Сімейний ансамбль Клеців села Кукли.

Всіх учасників Фестивалю привітали Цмінівська сільська голова Наталія Оксенюк та начальник відділу культури та туризму Ігор Дерлюк.

Кожна пісенна мелодія, яка линула зі сцени випромінювала величезний потік енергії, світилася своїм чистим звучанням, була містком, що з’єднував наше минуле і сьогодення. Впродовж усього свята в залі панувала надзвичайна аура – аура добра, родинного тепла, наснаги і насолоди. Атмосферу доброзичливості та задушевності протягом всього свята підтримувала незмінна ведуча цього фестивалю Ніна Повар. Кожний вокальний ансамбль, квартет, тріо, дует були неповторними і воістину неперевершеними.

Ось таким колоритним та яскравим було сузір’я родин, учасників районного фестивалю «Співуча родина Маневиччини».

Зал був переповнений, глядачі оцінювали гарячими аплодисментами.

Директор Цмінвськго сільського будинку культури привітав учасників піснею, в якій співається: «Хай добро вам сіється і на краще зміниться все що Богом суджене хай не обмине».

Заключним акордом свята стало вітання голови Маневицької райдержадміністрації Андрія Линдюка, який разом із начальником відділу культури та туризму Ігорем Дерлюком і головою Цмінвської сільської ради Наталією Оксенюк нагородили усі родини пам’ятними подарунками і солодощами.

Особливо емоційним був фінал, коли зазвучала пісня на слова В. Крищенка, муз. О. Злотника «Родина» солістами якої були дует «Світанок» Ірини Волошко та Романа Зінчука. Цю пісню зворушливо співали всі хто був на сцені і хто був у залі.

І подумалось: які б пристрасті не вирували над Україною – родина завше збиратиметься за столом, мати колихатиме дитя і завжди звучатиме наша українська пісня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 3 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 826Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: