Медіа ресурс селища Маневичі

ДП “ВОЛИНЬТОРФ” хочуть приватизувати

До державного підприємства “ВОЛИНЬТОРФ” надійшов лист від Першого заступника Голови спеціальної контрольної комісії з питань приватизації Верховної Ради України, в якому повідомлено, що 21 червня 2018 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, на якому обговорюватиметься стан підготовки до приватизації державних торфовидобувних підприємств (ВОЛИНЬТОРФ та РІВНЕТОРФ).

За пропозицією депутатського корпусу, голова районної ради Анатолій Мельник видав розпорядження про скликання тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено питання “Про Звернення  депутатів  Маневицької районної  ради  Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області  щодо розгляду питання приватизації ДП “ВОЛИНЬТОРФ”.

20 червня 2018 року о 10:00 год. відбулася тридцять друга позачергова сесія районної ради сьомого скликання, де слово було надано директору ДП “ВОЛИНЬТОРФ” І.М.Киричику, результатом якого депутатами районної ради сьомого скликання було прийняте вищезазначене рішення.

… ми, депутати Маневицької районної ради, звертаємося до Вас – виключити ДП “ВОЛИНЬТОРФ” з переліку підприємств, що підлягають приватизації та негайно вирішити законодавчі проблеми торфовидобувної галузі та до врегулювання проблем торфовидобувної галузі на державному рівні не розглядати питання приватизації ДП “ВОЛИНЬТОРФ”.

Відповідне рішення Маневицької районної ради було направлене на відповідні установи та народним депутатам України від Волинської області (із рішенням та текстом звернення безпосередньо можна ознайомитися на офіційному сайті Маневицької районної ради).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 роки

#Маневичі

Коментарі: 0Публікації: 116Реєстрація: 17-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: