Медіа ресурс селища Маневичі

Довірливі маневичани все частіше стають жертвами інтернет-шахраїв

Попри застереження з боку правоохоронців та поширення роз’яснювальної інформації у районних ЗМІ, Інтернет – ресурсах, адміністративних приміщеннях органів влади та місцевого самоврядування Маневицького району, місцеві мешканці до цього часу стають жертвами шахраїв.

Повідомляє Район.Маневичі

Останнім часом, поширеним стало вчинення шахрайських дій за допомогою Інтернет-сайтів (Інтернет-продавців), зокрема такого, як «OLX».

Недобросовісний продавець, виставивши на продаж певний товар, вимагає 100 % передплату і лише після цього гарантує відправлення товару покупцеві. Покупець, у свою чергу, дійсно бажаючи придбати необхідний йому товар, завчасно перераховує кошти на банківську карту продавця та починає перебувати в «режимі очікуванні дива».

Як вбачається зі статистики, останнім часом, велика кількість осіб «свого дива» так і не можуть дочекатись, а зв’язатися з фіктивним продавцем, щоб отримати інформацію про вже куплений товар, неможливо.

У такому випадку, щоб не стати жертвою псевдо продавців, необхідно домовлятись про замовлення послуги, що пропонують служби доставки («Укрпошта», «Ін Тайм», «Нова Пошта», тощо), за допомогою якої, товар можна буде оплатити лише після того, як Ви його отримаєте «на руки».

Крім цього, фахівці радять не купувати дорогий великогабаритний товар, зокрема авто- та мототранспорт, без попереднього безпосереднього його огляду у продавця. В іншому випадку, Ви ризикуєте залишитись і без Ваших коштів, і без бажаного товару.

Маневицька місцева прокуратура вкотре застерігає – будьте обачними, перш ніж віддати власні кошти можливим шахраям, максимально впевніться в добросовісності особи, з якою Ви хочете мати справу. У разі виникнення будь-яких сумнівів, краще відмовитись від такої покупки.

Пам’ятайте, чудова цінова пропозиція, не завжди призводить до вдалої покупки.

Джерело: manevychi.rayon.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: