Медіа ресурс селища Маневичі

Долучіться до відкриття пам’ятного знака Бджолі

Підходить до завершення виготовлення пам’ятного знака Бджолі, до спорудження якого вже долучились 226 бджолярів району, окремі керівники підприємств, підприємці. Але, щоб закінчити його виготовлення, необхідно зібрати ще третину коштів від усієї його вартості.

Про це повідомляють на сайті районної газети “Нова доба“.

Напевно кожна людина не раз смакувала цілющий бджолиний продукт – мед, а тому пам’ятний знак  Бджолі  повинен стати не лише символом пасічників, а й більшості жителів району та Маневич. Коли кошти на такі речі збираються усім миром, тоді всі їх більше шанують, цінять і бережуть.

До речі, ще остаточно не вирішено, де буде встановлено цей пам’ятний знак. Поки обговорюється два варіанти: поблизу районного Будинку культури або біля ТЦ “Україна”. Якщо у когось є цікавіші пропозиції,  – залюбки розглянемо.

Відкриття пам’ятного знаку планується під час традиційного свята Бджоли та меду, який незабаром втринадцяте відбуватиметься у Маневичах.

Вкотре закликаю небайдужих жителів райцентру долучитись до збору коштів і внести свій посильний вклад у встановлення пам’ятного знака Бджолі, цьому Божому створінню, яке окрім цілющого меду, дає більше десятка видів продуктів харчування та ліків.

Цей пам’ятний знак повинен стати окрасою Маневич, а всі, хто долучаться до збору коштів, стануть творцями історії нашого селища.

Сергій ВАЩУК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 4 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 828Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: