Медіа ресурс селища Маневичі

Державна субвенція надійде в громади Волині

Волинські ОТГ на розвиток інфраструктури отримають понад 183 мільйони гривень.
Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018-му, -повідомляє прес-служба волинського регіонального відділення Асоціації міст України у Facebook.

На Волині 40 об’єднаних територіальних громад. Найбільше перепаде громаді-району  Любешівській селищній ОТГ – 12 мільйонів 603 тисячі, найменше – Смолигівській сільській – трішки більше 913 тисяч. Загалом, найбільший обсяг субвенції отримають ОТГ Ковельського району  – 14 мільйонів 105 тисяч та Любомльського – майже 13 мільйонів.
Камінь-Каширському та Горохівському районам, де за три роки не створили жодної ОТГ, не виділили й копійки.
Валентин Малиновський, консультант з юридичних питань офісу реформ при Волинському РВ Асоціації міст України, зазначає, що гроші субвенції цього року можуть спрямовувати і на капітальний ремонт об’єктів комунальної інфраструктури, а також на капітальний, а не поточний, ремонт вулиць і доріг, які є складовими автодоріг державного значення.

Джерело: visnyk.lutsk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: