Медіа ресурс селища Маневичі

Чи потрібно змінити статус селища Маневич на місто? ГОЛОСУВАННЯ

Екс-голова Маневицької райдержадміністрації, депутат районної ради Андрій Линдюк запропонував маневичанам голосування, щодо зміни статусу з селища на місто, – пише Район.Маневичі.

Колишній керівник району каже, що рішення має прийняти Верховна рада України, тому варто буде звертатись і до народних депутатів України.

Голосування
Чи потрібно змінити статус Маневич із селища на місто?

«Враховуючи, що на сьогодні і медична, і освітня субвенції враховують Маневичі як міську територію і як таких пільг для маневичан, жителів смт вже нема, тобто фактично по всіх нормативних документах жителі селищ прирівняні до міських жителів, а тому нема потреби триматись за статус селища. Ну і головне, що за головним критерієм Маневичі вже давно мали б отримати статус міста, адже кількість жителів вже давно більше 10 тис і що важливо населення райцентру зростає. І в останні роки ми намагались районні структури максимально оновити, щоб наші Маневичі виглядали сучасніше. Тому запитую у всіх – чи вносити це звернення у районну раду для схвалення депутатами і чи розпочинати процедуру зміни статусу селище на місто?», – прокоментував Андрій Линдюк на своїй сторінці у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 5 години

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 844Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: