Медіа ресурс селища Маневичі

Човен-довбанка, байдарки, велопарковка. Відбувся фестиваль “Активних громадян”

Фестиваль “Активних громадян” – це проект, завдяки якому учасники мають можливість встановити партнерські відносини між організаціями-учасницями проекту та громадами Волинської області.

Луцьк та Волинська область  є найактивнішим регіоном у проекті «Активні Громадяни»,  – пишуть на сайті фестивалю. Протягом трьох років учасники відвідали 20 населених пунктів області, за цей же час фінансову підтримку від Британської Ради отримало більше 60-ти проектів соціальної дії.

Фестиваль “Активні громадяни” відбувався протягом 20-23 червня, а учасники мали змогу відвідати 11 громад Волині, серед яких і була наша Маневиччина.

Невеличкий тур Маневицьким районом розпочався для учасників із Колківської загальноосвітньої школи-ліцею. Одну із учасниць, Надю Ружину, вразило патріотичне виховання і виховання соціально активних і відповідальних громадян, матеріальна база, про яку деякі міські школи можуть тільки мріяти: нові комп’ютерні класи, ноутбуки, планшети, плазмові ТВ і проектори в кожному класі, гуртожиток, в якому безкоштовно проживають і харчуються діти з найвіддаленіших сіл. Про це вона написала у своїй сторінці на Facebook.

Також “Активні громадяни” відвідали Маневицьку центральну районну бібліотеку та Арт-кафе, що знаходиться у приміщенні бібліотеки. Оминути знамениту знахідку Маневиччини гості не могли, тому наступною локацією учасників був Маневицький музей, а саме човен-довбанка, який нещодавно змінив своє місце “проживання”.

Далі, учасники фестивалю “Активні громадяни” відвідали Маневицький лісгосп, в якому вони ознайомилися із консервних цехом, лабораторією та ін. Гості подякували Руслану Шпоті за організацію такої чудової екскурсії.

Активні громадяни також зробили корисну справу, в рамках проекту активні громадяни, від британської ради. Виготовили та встановили чудову велопарковку біля 1-ї школи ім. Героя України А. Снітка в смт. Маневичі,яка була там вкрай необхідною, – пише на своїй сторінці у Facebook Руслан Шпота.

Під час своєї дводенної експедіції учасники також познайомились із Прилісненською ОТГ, відвідали пам’ятник бджоли, що у Маневичах, були на екскурсії у ЦТДЮ та ЦНАПі.

Активним відпочинком для “Активних громадян” став заплив на байдарках у селі Троянівка, Маневицького району, який для них провів керівник гуртка із водного туризму, а також сільський голова Микола Ясюк.

Протягом усієї екскурсії громадські організації “Довіра” та “Стильні панночки” розповіли про свою проектну діяльність, та обмінялись досвідом з учасниками.

Фото: Руслан Шпота.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: