Медіа ресурс селища Маневичі

Чому не варто затягувати з підписанням угод із сімейними лікарями?

Понад 150 тисяч волинян уже уклали угоди з сімейними лікарями. Про це 25 травня під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Марія Гогоша, пише “Конкурент”.

Захід організували міське та обласне управління охоронне здоров’я спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування.

Підписна кампанія розпочалася на початку квітня. Зі 150 тисяч угод 117 тисяч – це доровори з дорослими пацієнти і 35 тисяч – діти. Найкращі темпи укладання угод у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 Луцька, де підписано майже 20 тисяч декларацій і Ковельське медичне об’єднання, де 17,6 тисячі декларації. На третьому місці перебуває Луцький район.

У Луцьку підписано 45 тисяч декларацій. Для того, щоб підписати угоду не обов’язково бути зареєстрованим у місті. Відповідно до законодавства пацієнт може обрати лікаря у будь-якому населеному пункті. Однак тут варто врахувати, яким чином лікар у разі потреби буде добиратися до дому пацієнта.

Тож, наприклад, мешканець Рівненської області, який живе чи працює у Луцьку, можна обрати місцевого терапевта і підписати з ним угоду. Якщо медична карточка не у закладі, де працює лікар, то потрібно написати заяву про видачу на ім’я керівника того закладу, де досі перебував пацієнт і зберігав свою медкарту. Договори із сімейним лікарем можна у разі потреба розірвати.

Лікарі закликають не тягнути з оформленням документів, оскільки восени, коли настане пік захворювань, частина пацієнтів може не встигнути записатися до улюбленого лікаря. Адже навантаження на кожного має не перевищувати двох тисяч угод. Вже нині є лікарі, з якими підписано понад 1300 декларацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 8 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 825Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: