Медіа ресурс селища Маневичі

БОРИС КЛИМЧУК ЗНОВУ ОЧОЛИВ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЮ

Указом Президента України Віктора Януковича Миколу Романюка було звільнено з посади голови облдержадміністрації. Новим головою обласної державної адміністрації Указом Президента призначено Бориса Климчука

Втім, слово «новий» тут можна вжити лише умовно, адже посада, на яку призначено Бориса Петровича, для нього добре знайома. Більше того, його називали «губернатором-рекордсменом», котрий очолював область з 1995 по 2002 рік. А до того двічі обирався головою Волинської обласної ради. За цей час він став впливовим лідером області, користувався авторитетом у місцевих господарників і районних керівників, його організаторські здібності цінували у Верховній Раді, Кабміні, Адміністрації Президента.

Під час його керівництва представницькою і виконавчою владою Волині в області було споруджено 90 шкіл, активно використовувались вигоди прикордонного розташування, зокрема, був реалізований перший серйозний проект Євросоюзу в Україні – споруджений міст через річку Буг. Рівень економічної активності жителів області навіть вважався найвищим в Україні, а частка області у валовому національному продукті збільшилася з 0,4 до майже відсотка. Отож, можна погодитися зі словами одного з столичних журналістів, що за час перебування Бориса Климчука на керівних постах в області «Волинь перетворилася з провінції в регіон». Лишається тільки побажати, щоб відтепер ці здобутки були примножені.
Нагадаємо коротко біографію і життєві віхи голови облдержадміністрації. Борис Климчук народився 18 березня 1951 року в селі Волошки Ковельського району. 1974 року він закінчив геолого-географічний факультет Харківського державного університету, а 1996 року – Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Вчитель Острозької школи-інтернату (Рівненська область), вчитель Ковельської середньої школи № 7, інженер заводу «Ковельсільмаш», директор Ковельських восьмирічних шкіл № 9 і № 11 – такі щаблі його трудової біографії з 1974 по 1990 роки. З червня 1990 по травень 1992 року працював заступником голови Ковельського міськвиконкому. У червні 1992 року обраний головою обласної ради і перебував на цій посаді до квітня 1998 року. З 1995 по червень 2002 року – голова обласної державної адміністрації. У наступні роки був радником Президента України, Надзвичайним і Повноважним послом України в Литовській Республіці, Надзвичайним і Повноважним послом України в Азербайджані. Відмінник народної освіти України, нагороджений Почесною відзнакою Президента України та іншими високими державними нагородами. Колектив редакції «Волині-нової», пам’ятаючи наші ділові і дружні стосунки із керівником області, вітає Бориса Климчука з поверненням в рідну область і бажає йому вагомих успіхів на дуже відповідальному посту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 14 години

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 825Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: