Медіа ресурс селища Маневичі

Батько п’ятьох дітей зі Старовижівщини потребує допомоги на лікування

У 2014 році жителя Старовижівського району Олександра Мазурика виявили важку хворобу, лікування якої потребувало операційного втручання.

За це взялися білоруські медики, але цього літа пухлина на голові знову почала рости, пише Район.Маневичі

9 серпня Олександру зробили ще одну операцію у Бресті. На жаль, очікуваного результату це не принесло. Біль не стихав, тож чоловік поїхав для подальшого обстеження у Луцьк. У Волинській обласній клінічній лікарні його направили на проходження хіміо-радіотерапії.

«Зараз Олександр проходить курс лікування в обласному онкологічному диспансері. Я одразу думала, що ми зможемо його оплатити власними силами, але зараз бачу, що самостійно не викарабкаємося з біди. І невідомо, скільки ще триватиме лікування та потребуватиме коштів», – розповідає дружина Ніна.

Разом з Олександром вона виховує п’ятеро дітей. Найменшому синочку виповнилось усього три місяці. Сім’я проживає у Старій Вижівці.

Ніна каже, що дуже незручно просити допомоги в людей, а тому ніяк не відважувалась цього зробити. Але те, що у такій ситуації не потрібно мовчати і якось соромитись, почали казати друзі та знайомі. Бо головне зараз – врятувати життя Олександру.

РЕКВІЗИТИ

5168 7573 6845 1854 (Мазурик Олександр Миколайович).

Номер телефону дружини – 096 99 30 363 (Мазурик (Савченко) Ніна Владиславівна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 день

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: