Медіа ресурс селища Маневичі

21 серпня: погода в Маневичах

Про погоду: День в Маневичах буде теплим, температура повітря коливатиметься від  +20° до +23°. Опадів не передбачається, але небо в другій половині дня буде вкрите хмарами. Швидкість вітру 4-6 м/с, пориви вітру до 13 м/с. Сонце зійде о 06:13, а зайде в 20:28. Вологість повітря становитиме 60%.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1908 році +7,3; а найтеплішим у 1946 – 36,2.

За народним календарем:

Сьогодні святителя Ємиліана, сповідника, єпископа Кизичеського. Цей святий жив у IХ столітті за часів імператора-іконоборця Льва-Вірменина. Якось той покликав усіх єпископів до палацу й почав «настійно пропонувати» відмовитися від вшанування святих ікон. Багато хто зі священнослужителів мовчки схилив голови перед правителем, лише Ємиліан зауважив, що подібні питання вирішуються виключно духовними особами в стінах Церкви, а не світською владою в імператорському палаці, і що то не справа імператора – втручатися в справи Церкви. Подібна ремарка не сподобалась імператору, й єпископа відправили на заслання, де він і помер.

Традиції цього дня:

На Ємиляна завбачували, яким буде січень. Якщо цього дня буде сонячно і спекотно – січень буде ясний та морозний. Коли ж сьогодні йтиме дощ і буде хмарно – тоді в січні теж очікуй опадів. Дивилися на горобину: багато ягід – осінь буде дощовою, а якщо мало – сухою. Багато горіхів – на голодний рік.

День ангела (Іменини): Григорій, Герман, Мирон, Леонід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 роки

#Маневичі

Коментарі: 0Публікації: 116Реєстрація: 17-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: