Медіа ресурс селища Маневичі

3 липня: Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day).

3 липня 2019 року відзначають Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day).

Українців закликали 3 липня на один день відмовитися від використання поліетилену. Флешмоб #День_без_поліетилену запропонували у Міністерстві екології і природних ресурсів України.

Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресурсів, міжфракційним об’єднанням депутатів “Зелена енергія змін” та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію “День без поліетилену”.

Для чого? Аби привернути увагу суспільства до проблем надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами. А також сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торговельних мереж, супермаркетів, та магазинів роздрібної торгівлі.

3 липня українцям Остап Семерак пропонує спробувати добу пожити без пластику:

  1. закладам торгівлі та послуг, супермаркетів, магазинів, ринків тощо (листи-запрошення приєднатися до акції вже за мої підписом розіслано великим загальноукраїнським мережам торгівлі);
  2. українцям, хто хоче бути відповідальним та турбуватися про довкілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: