Медіа ресурс селища Маневичі

22 серпня в Маневичах

Про погоду: День в Маневичах буде теплим та ясним, температура повітря коливатиметься від  +18° до +22°. Опадів не передбачається. Швидкість вітру 2 м/с, пориви вітру до 6 м/с. Сонце зійде о 06:15, а зайде в 20:26. Вологість повітря становитиме 46%.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1914 році: +4,6; а найтеплішим у 2000 – 36,6.

За народним календарем:

Сьогодні апостола Маттія, а також двох чернігівських святих: святителя Філарета Чернігівського і преподобного Лаврентія Чернігівського. Апостол Маттій спочатку входив до числа 70-ти апостолів, а потім перейшов, так би мовити, у “вищу лігу” і став одним із 12 обраних. За жеребом він зайняв місце іншого учня Ісуса Христа – Іуди Іскаріота, котрий за 30 срібляків зрадив Учителя. Відомостей про життя Маттія існує мало. Відомо, що він народився у Віфлеємі, вивчав Закон Божий під керівництвом святого Симеона Богоприємця. Разом з іншими апостолами він став свідком зішестя Святого Духа, потім проповідував християнство на теренах Іудеї та в Єрусалимі. За це його неодноразово хотіли вбити, але він, з Божою поміччю, уникав небезпеки. Але загинув апостол Маттій все одно мученицькою смертю – за однією з версій його забили до смерті камінням, а за іншою – розіп’яли на хресті.

Прикмети дня:

  • Південний вітер з віхрямі — до сніжної зими.
  • Круті вихори — до крутий зими.

 

День ангела (Іменини):  Маргариту, Івана, Якова, Олексія, Дмитра, Марію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 роки

#Маневичі

Коментарі: 0Публікації: 116Реєстрація: 17-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: