Медіа ресурс селища Маневичі

Звернення до маневицької районної газети НОВА ДОБА

Хочу звернутися до всіх хто має відношення і вплив на маневицьку районну газету “Нова Доба”. Вже неодноразово про це говорилося, але нічого і далі не відбувається.

Невже Ви (газета) не хочете якогось розвитку? Подивіться навкруги, скільки видань перебазували основні сили в інтернет. Невже Вам подобається топтатися на місці. Зрозумійте, що інтернет-аудиторія газети буде значно ширшою. В газеті немає багато корисного, але трапляється таке, що хочеться почитати. Я особисто проживаю у Львові і не маю змоги купувати цю газету в паперовому вигляді і таких як я емігрантів з Маневич є досить багато. Плюс багатьом цікаво почитати, що там відбувається в Маневичах.

Цікаво почути від ВАС (можна в коментарях під цим постом) про причину неприсутності до цих пір в електронному вигляді. Зараз вже є багато молодих людей, які достатньо розбираються в сайтобудуванні, щоб зробити сайт газети “НОВА ДОБА”.

Я особисто теж готовий чимось допомогти, потрібно лише ваше бажання. Можете принаймні висилати мені статті на почту maxym@paschenko.org.ua і я їх публікуватиму на цьому сайті. Від присутності сайту/новин в мережі буде лише користь. Рухайтесь вперед, не робіть своєю бездіяльністю Маневичі відсталими в цьому плані!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 13 години

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 825Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: