ЗСУ використовуватимуть американські броньовики LAVR Titan-DS
Українські військові отримали від США броньовики LAVR Titan-DS для активних бойових дій. Ці машини створені на базі позашляховиків Ford F-550. Про це написав військовий журналіст Роман Бочкала, йдеться на mmr.net.ua.

За його словами, броня цих машин витримує влучання стрілецької зброї з відстані 10 метрів. Броньовик одночасно може перевозити до 8 осіб.
«Схвальні відгуки броньовики LAVR вже отримали від десантників 81-ї ОАБр. Бійці підкреслють хорошу маневреність цих авто, а також бронезахист, який рятував військових не лише від куль, а й від уламків танкових снарядів. Колеги військові журналісти, хто хоче особисто побачити ці автівки та відзняти цікавий контент – пишіть в особисті», – написав Бочкала.
Читайте також: Судили водія «копійки», який «поцілував» електроопору в Цмінах
Бронеавтомобілі LAVR Titan – багатозадачні мінно-стійкі машини (MRAP), які призначені до використання у зонах активних бойових дій. Броня машини «тримає» калібр 5,45 мм, 5,56 мм та 7,62 мм, а також уламки танкових та мінометних снарядів. Машини побудовані на шасі Toyota Land Cruiser 70, Ford 550 та Dodge Ram та мають V-подібне протимінне днище.



