Медіа ресурс селища Маневичі

«ВКонтакте» та «Одноклассники» втрачають користувачів з України

top-photoРосійські соціальні мережі втрачають популярність в Україні.

Згідно з даними лічильника StatCounter, ще в липні 2013 року 37% сторінок, переглянутих українськими користувачами соцмереж, доводилося на сервіс “ВКонтакте”, – пише Еспресо.TV з посиланням на “Капитал”.

Зараз її частка знизилася до 21,9%. Менш активними стали і українські користувачі “Одноклассников”. Влітку минулого року на них припало 10%, переглянуто в соцмережах сторінок, а зараз – 3,6%. Це найнижчий показник за рік.

Одночасно за півроку зросла активність громадян України в американських соціальних мережах. Частка Facebook, згідно з цим же лічильнику, збільшилася з 29% до 41,5%, Twitter – c 7% до 14%.

Обсяг аудиторії поки дозволяє “ВКонтакте” залишатися найбільшої соцмережею в Україні.

“Ніяких негативних тенденцій в Україні немає. Є лише традиційний сезонний спад, характерний чи не для всіх інтернет-ресурсів”, – повідомив прес-секретар мережі “ВКонтакте” Владислав Леготкін.

При цьому Леготкін надав дані, що з січня кількість унікальних відвідувачів “ВКонтакте” з материкової частини України знизилася на 17%, або майже на 2 млн. У Криму вона залишається стабільною – близько 500 тис. користувачів “ВКонтакте”.

В “Одноклассниках” зараз “сидять” понад 5 млн українців. За даними дослідницької компанії Gemius, з початку року соцмережа втратила 170 тис. громадян України.

http://www.volynpost.com/news/37036-vkontakte-ta-odnoklassnyky-vtrachayut-korystuvachiv-z-ukrainy

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: