Медіа ресурс селища Маневичі

Від психології до підприємництва. Історія успіху.

На сьогодні сучасний ринок праці України має цілу низку проблем. І тому для клієнтів, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості, значно підвищився ризик довготривалого безробіття. Враховуючи передовий досвід розвинутих країн світу, з початку 2018 року Державною службою зайнятості запроваджені нові підходи до обслуговування клієнтів, а саме проведення профілювання зареєстрованих безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття. Маневицька районна філія активно впроваджує запропоновану методику в роботу.

Про це повідомляє Маневицька районна філія Волинського обласного центру зайнятості

З метою пошуку роботи, Шнайдер Оксана Олексіївна відразу після звільнення звернулася до Маневицького районного центру зайнятості. До того вона мала 21-річний стаж роботи педагогічним працівником у Відділах освіти Камінь-Каширської та Маневицької РДА, з яких 13 років працювала практичним психологом. Також мала досвід роботи начальником гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради. Після звільнення з останнього місця роботи у лютому 2018 року, з метою пошуку нової роботи, пані Оксана звернулася до Маневицького районного центру зайнятості. Маючи твердий та наполегливий характер, вона вирішила рухатися далі. Після проходження профілювання, фахівцем служби зайнятості було виявлено високий рівень мотивації та середній потенціал працевлаштування. За рекомендаціями фахівців, під час перебування на обліку Оксана Олексіївна розглядала всі підходящі вакансії, брала активну участь в інформаційних семінарах, отримала індивідуальну консультацію профконсультанта, під час якої й дізналась про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності. 

Після невдалої спроби знайти підходящу роботу та маючи певний попередній трудовий досвід, пані Оксана вирішила спробувати себе в сфері підприємництва. За направленням служби зайнятості вона пройшла навчання за напрямком «Підприємець – початківець» на базі Волинського коледжу національного університету харчових технологій, успішно захистила свій бізнес-план «Відкриття приватного кабінету психологічної допомоги» та у травні 2018 року отримала одноразову допомогу по безробіттю для організації власної справи.

Завдяки бажанню і наполегливості Оксани та спільним зусиллям особистих консультантів служби зайнятості ще раз доведено, що все можливо: пошук гідної роботи завершився успішним працевлаштуванням у сфері підприємництва. 

Тож хочеться побажати молодому підприємцю терпіння та професійної наснаги в умінні допомагати іншим людям долати життєві труднощі та негаразди, відкривати і показувати їм ті ресурси, які ще є в запасі. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 20 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 692Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: