Медіа ресурс селища Маневичі

Що робити маневичанам, які не підписали декларації з лікарем

Переживати людям, які ще досі не підписали декларації з педіатрами й терапевтами, не варто. Адже підписана кампанія не має терміну завершення і обрати сімейного лікаря можна будь-коли.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Зі слів Тетяни Трач, заступниці головного лікаря поліклініки №1 у Луцьку, з їхніми сімейними лікарями уклали договори близько 15 тисяч громадян.

“Ведеться роз′яснювальна програма, що питання фінансування з 2019 року має змінитися. Обслуговування буде фінансуватися тільки за підписаними деклараціями. Хоча надання невідкладної допомоги залишиться таким, як є”, – пояснила вона.

Час до першого липня – можливість для закладів, які стали комунальними підприємствами укласти договори за кількістю підписаних декларацій з Національною депозитарною системою України. Тобто змінюється лише система фінансування комунальних закладів. Тим часом лучани продовжують укладати договори з сімейними лікарями. Загалом на Волині уклали договори з сімейними лікарями уже близько сімдесяти тисяч громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 55 хв.

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 655Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: