Покарали винуватця зіткнення біля Оконська
Суддя Маневицького районного суду розглянула матеріали про притягнення до відповідальності приватного підприємця за ст. 124 КУпАП (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна). Про це йдеться у постанові суду, передає Район.Маневичі.

Підсудний їхав вантажівкою «Renault Magnum» на автошляху М-07 (Київ-Ковель) та біля Оконська не вибравши безпечної швидкості, не врахував дорожньої обстановки та допустив зіткнення з іншим автомобілем, який рухався попереду.
Чмтайте: У Дії можна буде розмитнювати авто: законопроєкт
У суді чоловіка визнали винним та наклали на нього стягнення у виді 850 гривень штрафу. Також він заплатить 536 гривень судового збору.



