Медіа ресурс селища Маневичі

У область надійшли кошти на завершення ремонту школи №2 у Маневичах

У Волинську область надійшли кошти на ряд об’єктів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), які завершать до кінця року.

Рішення про переказ коштів між об’єктами що фінансують грошима ДФРР прийняли ще 15 листопада під час засідання в Мінрегіоні, на якому пропозиції щодо Волинської області озвучив заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось. Про це повідомляють на сайті відомства, – пише Район.Маневичі.

Слід зазначити, що гроші закумулювали завдяки економії на окремих об’єктах та загрози не освоєння на інших, і таким чином перерозподілили на пускові у 2019 році.

Відповідно до наданих пропозицій, члени комісії Мінрегіону погодили перерозподіл коштів ДФРР на загальну суму 10,9 мільйона гривень. Зокрема, чотири об’єкти завершать повністю, у Маневичах це:

  • Реконструкція (термомодернізація) навчально-виховного комплексу «Маневицька загальноосвітня школа 1-3 ступенів №2 гімназія» Маневицького району, Волинської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 день

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: