Медіа ресурс селища Маневичі

Кожна друга маршрутка їздить з порушеннями. ВІДЕО

Протягом двох тижнів, працівники управління Уктрансбезпеки області перевірили 221 маршрутку, з них – 146 перевозять пасажирів не дотримуючись усіх вимог.

Найчастіше – це проблеми із документами, – йдеться у сюжеті «12 каналу», пише Волинь24.

«Це дозвільні документи, маршрутні листи, є випадки відсутності посвідчення водія, свідоцтва на транспортний засіб, інформації, яка має бути розміщена в салоні», – повідомив начальник управління Укртрансбезпеки у Волинській області Віталій Конончук.

Крім того, у водіїв часто трапляються перепрацювання. Було зафіксовано 18 випадків, коли ті, хто кермують машинами перепрацювали мало не вдвічі більше норми, яка нині становить 6 годин.

Серед перевізників є фаворити з порушень – у них виявлено сім, шість та чотири випадки недотримання вимог. Таких організацій є дев’ять, це як великі підприємства так і ФОПи.

Поки з перевізниками-порушниками ведуться виховні бесіди, а вже за те, що вони порушили трудові права громадян, тобто у випадку коли водії перепрацьовують на маршруті, перевізників штрафуватимуть.
За словами керівника трансбезпеки області, рейдові перевірки триватимуть і надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 1 день

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 846Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: