Медіа ресурс селища Маневичі

Хлопцю із Нової Руди потрібна допомога!

Олександру Савчуку, жителю села Нова Руда, потрібна допога на лікування. Окрім самого лікування у клініці міста Мінськ, Республіки Білорусь, яке буде оплачене за рахунок коштів із бюджетної програми, сім’я потребує кошти для аналізів, обстежень та медикаментів.

Комісією МОЗу було прийняте позитивне рішення щодо направлення та оплати лікування за кордоном Олександра Савчука з Нової Руди (67 080, 00 дол. США). Після погодження з клінікою, наступного понеділка хворий з мамою їдуть на попереднє обстеження, пише Олександр Самчук на своїй сторінці у Facebook.

Для різних аналізів, обстежень, поїздок та медикаментів (крім основної суми самої операції, яку проплачує МОЗ) родина потребує додаткових коштів. Всім хто може та хоче допомогти просимо контактувати з мамою Олександра Тетяною Іванівною 098-58-47-288, або за риквізитами на картку Приватбанку: 5168757324737529 Савчук Тетяна Іванівна.

Читайте також: Маленькому Богдану потрібна термінова допомога!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 дні

#Маневичі

Інформаційний веб-ресурс #Маневичі – новини селища та району – це спеціальний портал, створений з метою інформування жителів про новини та події, які відбуваються в селищі та районі.
Коментарі: 0Публікації: 828Реєстрація: 15-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: