Медіа ресурс селища Маневичі

Чергова сесія Маневицької районної ради

15 травня 2018 року відбулася тридцять перша чергова сесія Маневицької районної ради.

На початку пленарного засідання головою районної ради Анатолієм Мельником було надано слово депутатам для оголошення своїх депутатських запитів. Свої депутатські запити озвучили у сесійній залі Ігор Дерлюк, Надія Слісарчук, Микола Давилюк.

Слід виділити, депутатський запит Людмили Веремчук до національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо  перегляду пільг для жителів багатоквартирних житлових будинків, які проживають у 30-км зоні спостереження Рівненської АЕС та наданих пільгових 100 кВт·г на місяць на одну сім’ю збільшити до 500 кВт·г. Людмила Веремчук звернула увагу, що електроенергія – це один із основних видів енергії, що споживається та використовується нашим населенням, інших альтернативних варіантів немає (газу, гарячої води).

Також було схвалено запит депутата районної ради Андрія Линдюка щодо підтримки звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія із проханням надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні.

Відповідно до Регламенту роботи районної ради сьомого скликання було затверджено порядок денний, питання якого було попередньо опрацьовано на засіданнях постійних комісій районної ради. Було розглянуто близько двадцяти питань. Основними, над якими проходили бурхливі обговорення були:

– Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 “Про районний бюджет на 2018 рік”;

-Про перейменування навчально-виховного комплексу “Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія” ім. А.П.Бринського Маневицького району Волинської області”;

– Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів;

– Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Маневицької районної ради Волинської  області”.

На пленарне засідання районної ради були запрошені голова, перший заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), сільські та селищні голови, керівники державних та комунальних підприємств, установ, організацій, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор публікації

Офлайн 2 роки

#Маневичі

Коментарі: 0Публікації: 116Реєстрація: 17-03-2018


Вас може зацікавити
Авторизація
Реєстрація
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: