85 населених пунктів Волині залишилися без електропостачання
Через негоду електропостачання відсутнє в 85 населених пунктах Волині. Про це інформує Волинь Нова, посилаючись на Міністерство енергетики.

Через складні погодні умови в Україні зруйновано електропостачання майже 100 населених пунктів, більшість з них – на Волині. Також у Харкові та Донецьку без газу залишилися майже 300 споживачів.
Станом на 8 ранку через несприятливі погодні умови знеструмлені 95 населених пунктів. Зокрема, у Волинській області 85 населених пунктів (понад 10,6 тис. споживачів), у Київській області – 6 населених пунктів та 4 селища у Донецькій області.
Читайте: Шахраї можуть красти дані та гроші через QR-коди
Також через пошкодження газових мереж ворожими обстрілами в Донецькій області без газу залишилися 217 споживачів, у Харкові та Харківській області – 86 споживачів. За минулу добу газовики відновили підключення до мережі п’яти споживачів у Донецькій області та двох у Запорізькій.



