коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Звернення до маневицької районної газети

Хочу звернутися до всіх хто має відношення і вплив на маневицьку районну газету “Нова Доба”. Вже неодноразово про це говорилося, але нічого і далі не відбувається.

Невже Ви (газета) не хочете якогось розвитку? Подивіться навкруги, скільки видань перебазували основні сили в інтернет. Невже Вам подобається топтатися на місці. Зрозумійте, що інтернет-аудиторія газети буде значно ширшою. В газеті немає багато корисного, але трапляється таке, що хочеться почитати. Я особисто проживаю у Львові і не маю змоги купувати цю газету в паперовому вигляді і таких як я емігрантів з Маневич є досить багато. Плюс багатьом цікаво почитати, що там відбувається в Маневичах.

Цікаво почути від ВАС (можна в коментарях під цим постом) про причину неприсутності до цих пір в електронному вигляді. Зараз вже є багато молодих людей, які достатньо розбираються в сайтобудуванні, щоб зробити сайт газети “НОВА ДОБА”.

Я особисто теж готовий чимось допомогти, потрібно лише ваше бажання. Можете принаймні висилати мені статті на почту maxym@paschenko.org.ua і я їх публікуватиму на цьому сайті. Від присутності сайту/новин в мережі буде лише користь. Рухайтесь вперед, не робіть своєю бездіяльністю Маневичі відсталими в цьому плані!!!

 • Сергій

  Я думаю, що в Новій добі ніхто не вміе користуватись інтернетом, і це звернення ніхто не читав.

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Звернення висить всього третій день. І з часом я надіюсь вони прочитають це і задумаються. Якщо не знайдуть написаного, то велика ймовірність, що хтось їм зверне на це увагу. Взагалі написане як сигнал до дій та думка громадськості, яка не повинна проходити безслідно.

 • http://manevychi.com Romek

  Зрозуміло, що все це залежить від керівництва самої газети, а я більш чим впевнений, що нинішньому головному редактору байдуже до інтернет-версії газети, мабуть тому мають бути якісь причини….

 • Інна

  Люди добрі, про що ви говорите??? Яка там інтернет-версія? Нову добу слід вже виставити у місцевому музеї, як раритет минулого. Зміни у Маневичах ще не торкнулися багатьох сфер, але газети – насамперед. Все у кращих зразках 70-років ХХ ст. Але дивуватися не варто. Хто “замовляє музику” в газеті? Правильно! Ті ж комуняки, які при владі й зараз. А журналістам має бути соромно. Я розумію, що роботу шукакти складно, але бути такими безхребетними і беззубими журналісти не можуть в принципі.

 • IgorOkCJ

  Можете принаймні висилати мені статті на почту і я їх публікуватиму на цьому сайті.
  оце точно… для початку було б і це добре… і на сайті можна було б почитати деякі статті…! :wink:

 • VIP

  Не завжди інтернет-версія газети є свідченням якісності преси:)) Наприклад, львівська газета “ЕКСПРЕС” не має своєї інтернет-версії,але вона все ж має рейтинг серед інших львівських видань. Однак, інтернет-версія газети допомогла б розширити горизонти для самої редакції газети, наприклад, у вигляді збільшення кількості рекламодавців. Та і не завадить сучасному виданню йти в ногу із часом:))

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Як не має сайту? А це хіба не їх сайт http://www.expres.ua ???

 • VIP

  Сайт то є, але новини оновлюються не щоденно, сайт працює дуже погано, новини оновлюються раз на тиждень і у мережі є не вся газета, а вибірково кілька матеріалів із полоси. І сайт не має того логотипу, що і газета, щоб можна було чітко ідентифікувати її при пошуці. Отакі от штуки!!

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  А наша маневицька Нова Доба взагалі ніякого сайту не має і електронної пошти навіть. Тут не до порівняння взагалі.

 • http://www.stvizhivka.org.ua/ IgorOkCJ

  Прочитавши ваше звернення, у мене й у самого назріло бажання з такою ж пропозицією звернутися й до представників нашої газети “Сільські новини” що на Старовижівщині…
  хоча, ця думка у мене вже давненько з’явилася, проте все ніяк не мав змоги і часу….! плани звісно були трішки простіші: публікування певних статей газети на нашому форумі…:)!

 • Romek

  :mrgreen: поговорили, покритикували…”а віз і нині там”)))))

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Віз і далі там і ще стоятиме там довго, поруч з Леніном :lol: . Критика хоч якийсь фактор, який може прискорити процес створення сайту газети.

 • http://stvizhivka.hmarka.net/ IgorOkCJ

  мдя… критика – це велика сила:)!

 • Роман Мельник

  найкраща газета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Чим вона найкраща в світі? Мені вона цікава лише тим, що вона про маневицькі події трохи пише. Якби я не мав відношення до Маневич, то мені ця газета була б абсолютно непотрібною. 8-O

 • HORUNGHIY-MANEVICH

  МАНЕВИЧАНИ!!! ГАНЬБА ВАМ!!! ЗНІМІТЬ ТОГО ІДОЛА ЛЮЦИФЕРІВ, ТА ПЕРЕПЛАВТЕ ЙОГО.НА КОШТИ ЗАКУПІТЬ ХОЧ ПАРУ ДЕСЯТКІВ КНИЖОК ДЛЯ ШКОЛЯРИКІВ ,АБО ПОБУДУЙТЕ КАЧЕЛІ ДЛЯ ДІТОК ДИТСАДКІВ…

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Ви помилилися статтею, тут про газету говоримо, а про «маневицького ідола» за наступним посиланням http://manevychi.com/?p=646 і ще тут http://manevychi.com/?p=305, а ще про то можна поговорити на форумі http://manevychi.org.ua/viewtopic.php?t=109

  P.S. Вимкніть клавішу «Caps Lock»

 • HORUNGHIY-MANEVICH

  газета,(в такому вигляді)-нікудишня.Бо там нічого, (хоча б в порівнянню з львівським “Експресом”), не пишуть конкретного.Новини( з запізненням на тиждень),спорт- коротким “пізнайком”,добре що похованих людей ,інколи,згадують …А якість паперу-капець!!!!!

 • Небайдужі

  пропонуємо надіслати звернення на адресу “Нової Доби” manev_gazeta@ukr.net для встановлення прямих контактів з газетою.

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Дякую відписав їм.

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Пройшло більше тижня від того як написав листа – ніякої відповіді не отримав.

 • http://stvizhivka.org.ua/ IgorOkCJ

  мдя… цікаво…. ну хоча б для поваги, написали б хоч якусь відповідь…)!

 • http://max.paschenko.org.ua/ Максим

  Раз нема відповіді, то викладу публічно текст свого листа до газети:

  «Доброго дня, мене звати Максим Пащенко. Я сам з Маневич, зараз проживаю у Львові. Хочу запитати чи плануєте Ви мати свій сайт газети, коли таке планується. Мені цікаво інколи почитати місцеві новини і найкраще мені читати новини в інтернеті.
  Я є адміністратором Маневицького форуму http://manevychi.org.ua/ і Маневицького сайту http://manevychi.com/ . Я готовий навіть допомогти Вам чим зможу, мається на увазі консультація або й створення сайту. Прокунсультувати безкоштовно по всіх навколосайтових питаннях. Якщо Ви незацікавлені в сайті газети, то попросив би висилати мені на почту статті газети і я їх публікуватиму на Маневицькому сайті. Повірте, що є багато бажаючих підчитувати маневицькі новини.»

 • Sergiy

  а дійсно чому немае ????? проживаю 8 років в США, але було би дуже цікаво читати місцеві новини…..

  • http://paschenkomax.com/ Максим Пащенко

   Тут ще можете підчитати чому нема http://manevychi.org.ua/viewtopic.php?f=14&t=21. Я вже й зустрічався з редактором, але вони того не хочуть.

 • інна

  ВРЯТУЭМО ЛЕЛЕК!
  Біля с.Оконськ(орієнтир Криничка) прилетіло з вирію багато лелек. на дворі зима істи ім немає ще чого. не кидайте птахв !

 • інна

  ЛЕЛЕКИ! сьогодні їздила дивилась на плтахів. біля дороги ходять приблизно 4-5 птахів. один іх них прямо біля Кринички . купила 10кг риби. (мойви замороженої и розморозила ) ,порозкидала біля дороги там де ходять лелеки .(вони не підійдуть ,так що близько не підходьте) и туди далі за джерела вздовж дороги треба йти .там на піщаних горбах вони сидять . туди і віднесла основну рибу. Люди прошу хто не байдужий пробуйте приносити ім їжу!!!!!!!!!!

 • Андрій

  Сайт Газети Нова Доба Маневичі. nova-doba.at.ua

 • http://paschenkomax.com/ Maxym Paschenko

  Дочекалися http://nova-doba.at.ua/