коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Юнак зґвалтував 10-річну сестру

Рідну сестру зґвалтував 18-річний хлопець. Про страшний інцидент повідомив старший брат ґвалтівника та постраждалої.

Про це повідомили у СЗГ УМВС в області.

Так, у Маневицькому районі сталася жахлива подія: хлопець зґвалтував свою рідну сестру.

Сім’ю благополучною назвати важко: батьки зловживають спиртним. Той вечір не став винятком.

Коли подружжя лягло спати, 18-річний син запросив свою 10-річну сестру випити з ним пива із сухариками. Каже, для цього вони піднялися драбиною на горище хліва.

Там, проти волі дівчини, і сталася страшна подія. Опісля хлопець утік.

Їхній 22-річний брат побачив, що молодший вибіг із хліва. Зрозумівши, що трапилося щось недобре, хлопець поліз на горище, де і знайшов сестру. Саме він звернувся до правоохоронців.

Наразі підозрюваного затримали. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання Маневицького райвідділу міліції.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 4 статті 152 – зґвалтування та частини 3 статті 153 – насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Триває слідство.

Матеріали взяті: http://www.volynnews.com/allnews/view.php?id=32828

  • l.V

    ВОт урод …и как земля таких носит !?)