коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Відвідувачам маневицького музею наливатимуть самогон

На базі Маневицького краєзнавчого музею планують створити науково-дослідний туристично-екскурсійний центр музею Волинського Полісся.

Про це розповів краєзнавець, директор районного краєзнавчого музею Петро Хомичпід час прес-туру з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

«Ми хочемо створити науково-дослідний туристично-екскурсійний центр Музею волинського Полісся, де, оглянувши стаціонарну експозицію, можна було б побували у поліському селі, у стодолі, клуні, спробувати у роботі знаряддя праці: той же ткацький верстат, той же млин, той же самогонний апарат».

Цілком імовірно, що відвідувачам пропонуватимуть дегустувати продукт, який вироблятиме цей апарат, каже Хомич.

Сьогодні у музеї працюють над побудовою нової експозиції. «Та, що діє, вкрай застаріла, – розповідає директор. – Тому іде повна реконструкція експозиції музею».

Також у музеї хочуть створити діораму або панораму Брусиловського прориву. Адже Костюхнівська битва, яка відбулася 4-6 липня 1916 року поблизу села Костюхнівка на Маневиччині між військами Австро-Угорщини і Російської імперії, є найбільшим зіткненням сил під час Брусиловського прориву, каже краєзнавець.