коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Вибори Президента України 2010. Маневицький район

За статистикою по Маневицькому районі станом на 17.00, свій вибір зробили близько 65% виборців. Це свідчить, шо жителям нашого району не байдуже їхнє майбутнє в цей не легкий теперішній час. На фото виборча дільниця №4, яка розміщена в актовому залі Маневицької ЗОСШ №1. В другій половині дня виборців небагато, більшість уже проголосували ще зранку.

 • http://instrymentu.com.ua/ Maxym

  Я думаю, явка виборців у другому турі буде більшою. Я по-ідеї теж приїду зі Львова у Маневичі, щоб проголосувати, але не за, а проти. З двох бід обрати меншу. Щось нагадує 1999 рік :-|

 • http://manevychi.ipsys.net Romek

  :roll: ….ндя …скоро почнуться перегони -Тимошенко-Янукович-

 • truzyb

  Сілиб наші президенти в один лімузин і в подорож до Бога!!!

 • step

  Який народ, така і влада :) Теж, мабуть буду в Маневичах під час другого туру. Спробую не дати упирю посісти крісло президента.