коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

У Маневицькій тюрмі вбили в’язня, відкрита кримінальна справа проти начальника установи ВК-42

Маневицька тюрма де вбито в’язня
Прокуратура Волинської області 21 квітня порушила кримінальну справу стосовно начальника та кількох інших посадових осіб Маневицької виправної колонії, що у Волинській області, за підозрою в побитті до смерті ув’язненого.

Про це на нараді 27 квітня повідомив прокурор області Андрій Гіль.
“У результаті протиправних дій посадових осіб зазначеної колонії від больового шоку, спровокованого численними забоями, помер 25-річний засуджений, який відбував тут покарання за економічний злочин”, – сказав Гіль.

15 березня ув’язнений втік з колонії, а 19 квітня був затриманий працівниками Кодимського райвідділу Управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області і на наступний день повернутий в місце відбування покарання.

Згідно з повідомленням прес-служби прокуратури, всю ніч в помсту за втечу працівники Маневицької колонії били засудженого, в результаті чого вранці він помер від больового шоку.
Кримінальну справу порушено за ч. 3 ст. 365 Кримінального Кодексу (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки). У справі призначено низку експертиз, ведеться слідство.

 • АНЯ

  А ЧОГО ІЗА ЦЬОГО ІНЦИДЕНТА ЗАКРИВАЮТЬ ТОЧНІШЕ [censored] СТРОГОГО РЕЖИМУ ,А ЗЕКІВ ПО ВСІМ ТЮРМАМ РОЗКИДАЮТЬ, ШОБ ВОНИ ЗНОВ ПЕРЕЖИЛИ КАРАНТИН ДЕ ЇХ БУДУТЬ БИТИ

 • ВІКА

  чому далі вся преса позамовкала???? ті що вбили Делевіна працюють :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  чому вони безкарно знов бють вязнів??????????????
  і заявляють “ми вас повбиваємо на……….. всіх і нам нічого не буде???????”
  це мій хлопець мені розповідав.
  Чого коли йде довге побачення серед ночі вриваються маски шоу. Це коли бють вязня на твої очах!!1!!!!!!

 • http://max.paschenko.org.ua Максим

  Обласна прокуратура завершила слідство в кримінальній справі за фактом загибелі засудженого в Маневицькій виправній колонії – до кримінальної відповідальності притягнуто десяток осіб, трьох із них – зокрема й начальника колонії заарештували.
  Про це пише «Волинь-нова».
  Як повідомив на прес-конференції прокурор області Андрій Гіль, отримано об’єктивні висновки судово-медичної експертизи, в яких є докази, що смерть ув’язненого настала в результаті удару в ділянку живота, а цьому передували побої протягом тривалого часу.
  До кримінальної відповідальності притягується десять осіб, троє з них, в тому числі начальник колонії, заарештовані.