коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Трішки підсумовуючої інформації про перший тур виборів

Отже минув перший тур виборів, наступний тур відбудеться 7-го лютого і повинен бути цікавішим. Хотілося б підбити підсумки першого.

Маневичі і Маневицький входять до територіального виборчого округу №23 (ТВО №23). Центр округу базується в Маневичах(вул. Некрасова 5, тел 2-16-23, 2-14-32, 2-14-75) і також входять такі сусідні райони: Камінь-Каширський, Ківецівський, Любешівський. Всього на території округу сформовано 256 виборчих дільниць. Точну кількість виборців ЦВК не надає, «орієнтовна» кількість 162 800 чол.

Тимошенко лідирує, що й слід було очікувати. Кому цікаво може переглянути результати голосування по кожній дільниці окремо на сайті ЦВК cvk.gov.ua.

На мал. результати по Маневицькому ТВО №23

 • http://manevychi.ipsys.net Romek

  8) …ну мабуть такий результат і був очевидний по нашій області :-D

 • http://instrymentu.com.ua/ Maxym

  Тут результати по нашому Маневицькому ТВО

 • http://manevychi.ipsys.net Romek

  :roll: Ну і з областей за Тимошенко – Волинська на першому місці :cry:

 • http://instrymentu.com.ua/ Maxym

  Я думав Янукович і Симоненко менше голосів наберуть

 • http://instrymentu.com.ua/ Maxym

  Цікаво те, що Янукович отримав в нашому окрузі в два рази більше голосів за Ющенка.