коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Про цей сайт.

Сайт manevychi.com існує на громадських засадах і його робота та наповнення напряму залежать від наявності вільного часу у тих, хто його створив та планує розвивати. Але підтримка та розвиток сайту справа не з легких і крім часу потребує ще й певних зусиль, інколи певних можливостей. Кожна окрема людина, що наразі причетна до даного ресурсу має свій ліміт часу та зусиль, які вона може йому присвятити. Але, як кажуть, «гуртом і батька легше бити», тому чим більше людей мали би можливість долучитися до цієї корисної та цікавої справи, тим кращого результату ми всі змогли би досягти.

Доступ до Інтернету у Маневичах наразі доволі поширений і його користувачів у містечку є чимало. Крім того, сайт створений таким чином, що він дозволяє залучати добровольців для наповнення корисним змістом. Особливих знань це не потребує — якщо людина вміє друкувати у Ворді, то з легкістю справиться. Головне — це виявити бажання, та звернутися до: Андрія (s544836@yandex.ua), або Максима (maxym@paschenko.org.ua) або Романа (Roma.71@mail.ru) Через нас ви зможете отримати аккаунт на сайті, що дозволяє публікувати власні дописи та робити інші речі пов’язані з розвитком ресурсу. Обмежень по-суті ніяких не існує — кожен бажаючий може долучитися.

Звісно, майже кожен з нас (а може я й не правий?) не має ані освіти журналіста, ані досвіду в подібній справі. Проте сайт містечка це не лише збірка новин про події, що в ньому відбуваються. Дуже корисним і зручним для всіх є розміщення важливої довідкової інформації. Наприклад телефонного довідника в електронному вигляді, або створення списку важливих мобільних номерів Маневич тощо. В цілому розміщення будь-якої інформації, яка була би корисна для відвідувачів — в першу чергу самих Маневичан, але й не тільки. Вітаються також власні ідеї і фантазія чи творчість. Саме для цього і був задуманий та створений даний сайт.

Отже, надіємось та чекаємо на добровольців. Пишіть!