коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Представлено нового голову маневицької райдержадміністрації

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Башкаленко представив новопризначеного голову Маневицької районної державної адміністрації Миколу Миронюка. Олександр Костянтинович зачитав відповідні Укази Президента України про звільнення К. Давидюка з посади голови Маневицької районної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України Віктора Ющенка та про призначення М.Миронюка головою Маневицької районної державної адміністрації, подякував екс-голові райдержадміністрації за результативну роботу.
Голова Маневицької райдержадміністрації Микола Миронюк подякував за виявлену довіру очолити виконавчу владу району, ознайомив присутніх із основними напрямками роботи та запевнив, що хороші напрацювання попередників втілюватимуться у життя і надалі.

 • http://manevychi.ipsys.net Romek

  …думаю, що Микола Миронюк є гідний вибір для Маневицького району, то є людина яка працює дійсно не на словах…

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Час покаже.

 • Інна

  “Микола Миронюк є гідний вибір для Маневицького району” – цікаво, чим це він такий гідний….. Чи не замовдений це коментар?
  Пройшло 3 місяці – поділіться, меневичани, чим такий гідний п. Миронюк. Одне точно можно йому зарахувати в плюси – Ленін стоїть й надалі

 • Romek

  Це не замовлений коментар, це особиста думка, яку має право кожна людина висловити, так як і право критикувати.