коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Порошенко звільнив 14-х голів райадміністрацій

Ukr

Президент Петро Порошенко 22 вересня звільнив 14-х голів районних державних адміністрацій у восьми областях.

Відповідні укази розміщені на сайті глави держави.

Так, у Київській області Порошенко звільнив главу Баришівської райдержадміністрації Ніну Плис, Сквирської – Анатолія Чичикала, Яготинської – Віктора Грицая.

У Харківській області були звільнені глава Валківського району Едуард Юрченко, Вовчанського – Ольга Камінська та Зачепилівського – Олена Подколзіна.

У Одеській області посад позбулися глава Ізмаїльської райдержадміністрації Сергій Павлухін та очільник Овідіопольської адміністрації Володимир Туріца.

У Волинській області Порошенко звільнив голову Луцької райдержадміністрації Юрія Цейка і главу Маневицької адміністрації Людмилу Кирду.

У Вінницькій області президент звільнив очільника Теплицького району Василя Романюка.

У Закарпатській області посади позбувся глава Берегівської райадміністрації Іштван Петрушка.

У Рівненській області був звільнений глава Сарненського району Сергій Євтушко.

У Тернопільській області Порошенко звільнив очільника Чортківської райдержадміністрації Віктор Шепета.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/22/7038555/