коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Понад 600 людей захопили маневицькі ліси. Правоохоронці безсилі

1203Близько 600 людей на десятках авто з’їхалися в Маневицький район, де захопили місцеві ліси.

Вони не пускають в ліс місцевих, – повідомляє джерело ВАРу в правоохоронних органах.

Силовики поки не знають, що робити. Спочатку з лісів витурили місцеву міліцію, коли туди під’їхали бійці Нацгвардії, вони теж мусили відступити.

Після обіду відбулася нарада силовиків, революціонерів та керівників області щодо ситуації, яка склалася. Про її результати поки нічого невідомо.

“Поки хтось стоїть з автоматом на сході, хтось блокує в’їзд у Крим, хтось відстоює політичних в’язнів – на Волині чергова активізація по незаконному видобутку бурштину. Сьогодні більше 600 чол. з Рівненської та Львівської областей заїхали в ліси Маневицького району з такою конкретною ціллю. Місцеві правоохоронці та влада була послана нах.. Ноги ростуть зокрема від львівського кримінального ділка Морди. Аваков то де нацгвардія?” – прокоментував ситуацію депутат міської ради Павло Данильчук.

За матеріалами volyn.ua