коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

На Волині вирішили знести всі пам’ятники Леніну

Волинська облрада втомилася боротися з вандалами, які руйнують пам’ятники Леніну, і вирішила позбутися самих пам’ятників.

Депутати Волинської обласної ради мають намір упродовж лютого ліквідувати місцеві пам’ятники тоталітаризму.


В області досі стоять пам’ятники Володимиру Леніну в селі Сереховичі Старовижівського району, райцентрі Маневичі та на дворику шахти N9 міста Нововолинська.

У селі Дідичі Ківерцівського району в центрі стоїть скульптура Фелікса Дзержинського – єдиний пам’ятник залізного Фелікса в західних областях України.

“Пам’ятника Леніну-Ульянову на території 9-ї шахти “Волиньвугілля” в Нововолинську потрібно просто зняти і закинути подалі ”, – вважає начальник обласного управління внутрішньої політики Юрій Вербич.

Районна влада територій, де зосталися ідоли тоталітаризму, пообіцяла ліквідувати радянські ідеологічні пам’ятники до кінця лютого. Як тільки зійде сніг.

Заодно, відповідна комісія облради вирішила систематизувати стихійне спорудження новітніх пам’ятників.

“На Волині багато пам’ятників, які відкривають без жодних узгоджень із владою та громадою”, – кажуть депутати.

Нагадаємо, 12 лютого на Волині в селі Сераховичі невідомі обезголовили пам’ятник Леніну. Після цього влада вирішила порадитися з громадою, що робити з пам’ятниками тоталітаризму, і прийняла вищезгадане рішення.

http://tsn.ua/ukrayina/na-volini-virishili-znesti-vsi-pam-yatniki-leninu.html

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Що там чути про маневицького леніна?

 • Romek

  :cry: …поки нічого втішного не чути :-|

 • IgorOkCJ

  От тільки в Старовижівському району в с. Сереховичі уже трішки демонтували пам’ятник вождя декілька молодиків, а саме відбили йому голову…))! ось так!!!

 • IgorOkCJ

  ой, сорі, трішки недочитав статтю і написав свій комент….))! :wink:

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Чекаємо поки і нашого маневицького не стане, а то останніми роками тільки слова без діла.

 • truzyb

  Давно потрібно те позорище знести!!!

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Депутати побалаболили собі, “а віз і далі там”. Як їм можна вірити?

 • http://manevychi.ipsys.net Romek

  :roll: …мабуть з того роЯ…нічого не вийде :-|

 • HORUNGHIY-MANEVICH

  любешів-комуна,а слідуючі-МАНЬКИ???????
  комуняки в МАневичах як правили,так і Є.Приїзджаю в Маневичі,а там логово цих “червоноперих” до цих пір.Люлям живеться “дуже класно”.Працевлаштування -”на високому рівні”,хоча є підприємства району,які мають давати робочі місця мешканцям МАНЕВИЧ.А ідола-українофоба біля райкому (зборища ілюмінатів) вже давно потрібно було знести.І невже не можна було б встановити там статую МАТІНКИ БОЖОЇ,щоб люди,проходячи повз неї, замислювались над своїми поступками,сенсу цього життя. В кожної людини прийде час,коли кожна людина,помираючи, буде відповідати про свої вчинки на ЦЬОМУ СВІТІ(темні часи).ХОРОНИ ВАС БОГ!!!