коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

На Волині туристам обіцяють поїздки на возах

У Маневицькому районі Волинської області хочуть створити туристичний маршрут, по якому туристи їздитимуть на возах, запряжених кіньми.

Йдеться про Черемський заповідник. Дістатися до нього можна можна лише лісовою дорогою, їхати по якій машиною вдається тільки у добру погоду. Про це під час прес-туру на Маневиччину розповів перший заступник голови райдержадміністрації Петро Зінчук.

«Ми хочемо разом з нашим музеєм (Маневицьким краєзнавчим музеєм, – «ВН») зробити презентацію такого маршруту, – сказав чиновник. – Ми також хочемо сробувати запустити туристів на конях – там трохи далеко від траси. Мається на увазі на возах – старим дідівським способом. Через те, що дорога лісом, якщо добра погода, то вона є. А в погану погоду її немає».

Поки що прораховують, у яку суму це обійдеться, каже Зінчук. «Треба ж дати тим людям пообідати, поснідати, повечеряти. Якщо буде негода – дати десь захиститися. Зрештою, хтось має розказати, дати буклет. Так що це займе трохи часу», – пояснив він.

Довідка. Черемський природний заповідник – природоохоронна територія у північній частині Маневицького району Волинської області. Заповідник створено з метою збереження типових та унікальних природних комплексів Українського Полісся. Загальна площа його – 2975,7 га. Заповідник був створений Указом президента України від 19 грудня 2001 року.

http://www.volynnews.com/news/volyn/18096