коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Маневицька тюрма несе інфекційну загрозу

Маневичі тюрма фотоУ виправній колонії Маневич назріла гостра проблема з санітарією – через неможливість функціонування очисних споруд водо-каналізаційної системи заклад перебуває в екологічно небезпечній ситуації.

Про це 19 жовтня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відзвітував начальник Державної екологічної інспекції в областіАнатолій Гетьманчук.

Як розповів чиновник, реконструкція очисних споруд розпочали ще у 2003 році, однак через недостатнє фінансування ремонтні роботи так і не завершені.

«На даний час ці споруди не прийняті в експлуатацію. Це призводить до виникнення ризику надзвичайних ситуацій, ускладнення санітарно-епідеміологічної обстановки та скарг населення, що проживає в зоні розташування цієї колонії», – зазначив він.

Більше того, Гетьманчук розповів, що цей об’єкт загрожує поширенню інфекційних недуг.

«Ви знаєте який контингент перебуває в цій колонії і які можуть бути інфекційні хвороби… А це все виливається у невеличке болото в межах лісового масиву, все це стікає і потім розтікається по всій території Маневицького району – попадає в стічні води, в річку, озера», – пояснив посадовець.

Опломбувати або зупинити роботу колонії, каже Гетьманчук, можливості немає. Для того, аби вирішити проблему, потрібні «великі кошти».

На інформацію Гетьманчука одразу відреагував начальник головного управління містобудування, архітектури та ЖКГ ОДА Юрій Куц, повідомивши, що вже до кінця поточного тижня на встановлення очисних споруд зможе спрямувати 72 тисячі гривень.