коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Маневицька співачка завоювала Гран-прі міжнародного фестивалю

Співачка з Маневич Галина Конах стала володаркою Гран-прі четвертого Міжнародного фестивалю «Чорнобильські мотиви», що відбувся 11 грудня у Дніпропетровську.

Як розповіла Галина Конах, окрім неї, Волинь на фестивалі представляли ще п’ятеро волинян. До прикладу, у номінації «образотворче та прикладне мистецтво» брав участь майстер плетіння з лози, волинянин-ліквідатор аварії на ЧАЕС Анатолій Лучко, у номінації поезії – педагог Підгайцівської ЗОШЮлія Конах.

Остання, до речі, отримала спеціальний приз журі і була єдиною україномовною авторкою поезії на фестивалі. Й, окрім того, увійшла у п’ятірку найкращих авторів поезій на фестивалі.

А Галина Конах виконувала на фестивалі власну пісню «Соборна самота» на слова волинського поета Віктора Вербича. За що й отримала від журі, яке очолювала народна артистка України Ніна Матвієнко, найвищі бали.

Як пише сайт Дніпропетровської організації «Союз Чорнобиль України», Галина Конах виконала «композицию всепроникающей скорби по однажды ушедшим и не вернувшимся мужчинам, лишь скорбная весть дошла до родных покинутых хат, но память по ушедшим жива в наших сердцах».

Довідково:

Як пише Укрінформ , ІV міжнародний фестиваль “Чорнобильські мотиви” пройшов у Дніпропетровську до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Дніпропетровська організація інвалідів “Союз Чорнобиль України” – одна з найбільших. Саме її активісти стали чотири роки тому ініціаторами і організаторами свята пісні, поезії та дитячої творчості, до яких приєдналася згодом і Всеукраїнська громадська організація “Асоціація “Афганці Чорнобиля”. Кількість учасників фестивалю “Чорнобильські мотиви” щороку зростає. Цього разу, окрім виконавців з України, Росії, Білорусі та Молдови завітали гості з Німеччини. Загалом на фестиваль приїхало двісті виконавців. Протягом усіх років існування фестивалю “Чорнобильські мотиви” талісманом заходу була Ніна Матвієнко. Трагедія торкнулась і її родини, тому народна артистка України, як ніхто інший, переймається його долею. Фестиваль став для ліквідаторів своєрідною душевною розрадою. Піснями, запевняють, вони лікуються.

Наостанок, пропоную переглянути деякі відео нашої співачки.


  • Vt

    Так тримати,Галино!!!!!! :wink:

  • Наташа

    Молодець!!! Нехай всі знають, що у нас також є дуже талановиті люди.